Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавці просять вимкнути їм опалення, бо дорого (ВІДЕО)


22

 

Не дивлячись, що середньодобова температура в Полтаві ще не "переступила" позначку, коли законодавство дає право закінчувати органам місцевого самоврядування опалювальний сезон, жителі міста почали звертатися до міськради з проханнями, аби вимкнули опалення.

 

Про такі дзвінки розповів начальник відділу оперативного реагування Управління з питань житлово-комунального господарства у Полтавській міській раді Сергій Зубань.

 

«Люди вже починають телефонувати та вимагати відімкнути опалення. Основна причина - дорого сплачувати за опалення», - сказав чиновник.


Також зазначив, що температури середньодобової +8 градусів ще 3 доби поспіль не було та попереду - можливе похолодання. Тож найближчими днями питання про відключення тепла у місті піднімати не збираються.


Нагадаємо, рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається місцевою радою за умов, що середньодобова температура повітря протягом трьох діб поспіль:
— не перевищує 8 оС — для початку опалювального сезону;
— не нижча 8 оС — для закінчення опалювального сезону.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}