Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві не можуть визначитись, хто розпоряджатиметься бронзовим Мазепою (ВІДЕО)


20

Уже майже рік, як у Полтаві стоїть пам’ятник Іванові Мазепі на Соборній площі (авт.: 7 травня 2016 року пам’ятник відкрили Президент України Петро Порошенко та Патріарх Філарет), а питання з балансоутримувачем ще й досі не вирішено. За словами голови товариства «Просвіта» Миколи Кульчинського, півроку як документи стосовно цього «лежать» у Полтавській міській раді. А назване питання «гальмує» вирішення встановлення біля пам'ятника камер спостереження.

 

Про це на сьогоднішньому брифінгу з нагоди 330-річниці обрання гетьманом Івана Мазепу повідомив голова Полтавського обласного товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Микола Кульчинський.

 

«Ми збирали 10 років документи зі встановлення пам’ятника. Їх набралось більше 300-т. Всі документи ми передали в інститут, який займається оцінкою вартості пам’ятника. Було рішення комісії з питань  культури Полтавської міської ради про передачу пам’ятника з балансу «Просвіти» на баланс міста. Щоб це здійснити потрібен документ про оцінку пам’ятника. Такий документ ми зробили і зареєстрували його у міській раді. Вже пройшло півроку. Ні слуху, ні духу. Номер реєстрації у нас є. Рада не реагує не зрозуміло чого.  Прагнемо, щоб пам’ятник взяли на баланс, щоб його охороняли, встановили камери спостереження. Бо це теж причина, чому немає камер», - повідомив Микола Кульчинський.

 

З моменту відкриття пам’ятника поки що балансоутримувачем є товариство «Просвіта».

Журналісти "ВПолтаві.Інфо" звернулися з інформаційним запитом до Полтавської міської ради - відповідь надрукуємо, як тільки отримаємо.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}