Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавців лякає «кладовище» з ріг та копит біля Південного вокзалу (ВІДЕО)


20


За Південним вокзалом у Полтаві, вздовж залізничної колії, на десятки метрів протяглося хаотичне «кладовище» із кісток великої рогатої худоби. Неподалік від цього місця знаходиться ринок. Волонтери підозрюють, що кістки беруться саме звідти.


«Куди не ступни – там і кістки. У результаті проведення рейду групою волонтерів виявили чималу територію з кістками великого рогатого скоту», - розповіла волонтерка полтавської благодійної зоозахисної організації «Юний європеєць» Юлія Явір.


У той же час вона зазначила, що є закон про утилізацію харчових продуктів, який, на жаль, не виконується нашими продавцями через те, що викидають залишки аби куди, які потім розтягують по території ворони та собаки.


Окрім кісток у тому районі можна знайти залишки свинячої шкіри, нутрощі тварин у пакетах та мішках.

 


Для утилізації таких залишків у Полтаві є один скотомогильник, зазначив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Геннадій Пікуль.


«Це питання є у повноваженні комунальних служб. Комунальники повинні займатись утримання територій у належному стані. Все це повинно збуватися на міському скотомогильнику, який знаходиться за с. Розсошенці. А за не утилізацію нагальним чином подібних залишків, у випадку, якщо спіймають «за руку», правоохоронні органи повинні карати штрафами того, хто це зробить», - зазначив Пікуль.

 

Нагадаємо, поблизу Південного вокзалу нещодавно знайшли жорстоко вбитих безпритульних собак та мертве ягня. Школярі в лісопосадці знайшли розіп’яте тіло собаки без шкіри.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}