Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавського нардепа спіймали на невиконаній обіцянці


20

Народний депутат України Андрій Река провалив обіцянку про те, що Гряківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини буде забезпечена стоматологічним обладнанням.

 

Про це повідомляє «Слово і діло».

 

«У Гряковому пенсіонер Олександр Мосейко переймався придбанням стоматологічного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини. І коштує воно не таких великих коштів для району, щоб чекати приїзду народного депутата України для вирішення цього питання. Буде в цій амбулаторії стоматологічне обладнання», – написав Андрій Река на своїй сторінці в Facebook.

За півроку «Слово і Діло» надіслало запит нардепу, щоб дізнатися, як просувається питання із закупівлею медичного обладнання. Однак помічник парламентаря в телефонній розмові відмовив у співпраці з нами.

 

У Чутівській Центральній районній лікарні, до якої належить стоматологічний кабінет Гряківської амбулаторії, нам повідомили, що в 2017 році нове стоматологічне обладнання не закуповували. За словами головлікаря, це питання з нардепом Андрієм Рекою не обговорювалося. Тому вважаємо, що обіцянку нардеп провалив.

Згідно з даними «Вікіпедії», Андрій Олександрович Река (нар. 1 грудня 1953, с. Стовбина Долина, Новосанжарський район, Полтавська область) — український політик, народний депутат України 8 скликання, Новосанжарський селищний голова. Заслужений природоохоронець України».

З 1998 року Андрій Река — голова Новосанжарської районної державної адміністрації. З 2004 по 2006 р. — начальник Полтавської обласної Державної рибної інспекції.

 

Депутат Полтавської обласної ради двох скликань, багаторазово обирався депутатом Новосанжарської районної ради.

 

У 2006 та 2010 роках Андрій Река обирався Новосанжарським селищним головою. За цей час Новосанжарська територіальна громада досягла переконливих результатів — чотири роки поспіль, згідно з відповідними розпорядженнями Кабінету Міністрів України, селище Нові Санжари визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

 

У 2012 році балотувався до Верховної Ради України по 149 виборчому округу (переможець Олексій Лелюк — 35,67%. Андрій Река — 31,15%, Олександр Кулик — 19,77%).


Фото Олега Дубини
Теги: політик
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}