Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Незабаром оприлюднять нові назви зупинок у Кременчуці


20

16 березня на засіданні комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам`яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків члени виконкому Кременчуцької міської ради розглянули питання про найменування зупинок громадського транспорту, з яких 84 знаходяться на тролейбусних маршрутах і 299 – автобусних маршрутах.

 

Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради.

 

Ця робота триває з метою впорядкування зупинок громадського транспорту та закріплення за ними офіційних назв. У рамках цього процесу з 13 лютого по 13 березня на офіційному сайті Кременчуцької міської ради проводилося громадське обговорення, предметом якого стало  вивчення думки городян стосовно офіційного найменування всіх існуючих зупинок громадського транспорту. Перед затвердженням переліку назв, яке має відбутися на одному з найближчих засідань виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, члени комісії розглянули проектні варіанти назв.

 

Зокрема, під час розгляду та прийняттю рішення по кожній з них, враховувалися «народні» зупинок громадського транспорту, місця їх прив’язки до значимих об’єктів, і, звичайно,  думка учасників громадського обговорення.

 

По деяким зупинкам у членів комісії виникли питання, тож наразі фахівці виконавчого комітету обробляють отриману інформацію. Повний перелік зупинок громадського транспорту вже згодом буде доведений до відома громади.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}