Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавський нардеп: «У мене тільки дружина постійна» (ВІДЕО)


17

Народний депутат Андрій Река досить оригінально відповів на питання журналіста проекту «Кеш тест» (112.ua) стосовно нового автомобілю.

 

Згідно поданої електронної декларації, Река у лютому став власником NISSAN LEAF 2014 року випуску.

 

«Так у декларації все вказано…Мій менший син 8 місяців тому взяв таку машину, їх приганяє зі Сполучених Штатів Америки якась фірма у Одесу. Фірма «Мангейм»? Я не знаю, як вона називається, бо син оформляв.

На 150 кілометрів вистачає заправки. Встановили вдома двофазний лічильний «день/ніч», і він (автомобіль) з 11 годин вечора до 7 ранку повністю заряджається.

319934 гривні разом з податками обійшовся автомобіль. Де взяв такі кошти? Так я їх задекларував. У мене була автомашина і одна, і друга. За життя 15-20.  Поїздив – продав. У мене тільки дружина постійна, а транспорт, я вважаю, не має таким бути», - зізнався Река.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Андрій Олександрович Река (нар. 1 грудня 1953, с. Стовбина Долина, Новосанжарський район, Полтавська область) — український політик, народний депутат України 8 скликання, Новосанжарський селищний голова. Заслужений природоохоронець України».

Закінчив Полтавський сільськогосподарський інститут, спеціальність — зооінженер (1981); Вищу партійну школу при ЦК Компартії України (1986).

Nissan Leaf (укр. Ніссан Ліф, також відома як «LEAF», «ЛІФ») — марка автомобіля, що випускається в Японії з 2010 року. Це перший сучасний електромобіль масового виробництва і найбільш продавана модель електромобіля у світі (стан: грудень 2015) і найпродаваніший електромобіль в Україні станом на вересень 2017 року.

Теги: Река
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}