Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Актор з Полтави потрапив у ДТП і потребує допомоги


16

Молодий актор, зірка фільму "Сторожова застава", родом з Полтави, Данило Каменський у Києві потрапив у ДТП і його родина потребує допомоги. Наразі хлопець перебуває у реанімації.

 

Це стало відомо з офіційної сторінки актора у Фейсбук.

"Як то дуже непередбачувано події розгортаються. Вдень репетирував з Данилом Каменським новий спектакль, а ввечері він потрапив в ДТП.
Хлопець дуже крутий! Крім людяності і розуміння, присутній дуже потужна акторська природа. Жорстке йому випробування в 16 років має бути витримати. Прошу всіх друзів і знайомих допомогти і підтримати юного бійця який зараз бореться за своє життя", - написав пост у соцмережі Сергій Корнієнко.

 

"Дуже потрібна допомога !!! Хто скільки може! Не будьте байдужими! Адже ніхто не знає, що з вами буде завтра ... не приведи Господь, що б таке трапилося з вами або з вашими рідними!!! ВІН потребує  ВАШОЇ ДОПОМОГИ !!! Реквізити мами: 4731217105189730 Клименко Юлія Володимирівна", - йдеться на сторінці актора.

 

Згідно з даними на його сторінці у соцмережі, актор навчався у гімназії №6 м. Полтава. У фільмографії Данило поки що значиться тільки один фільм "Сторожова застава". Це перше українське фентезі, бюджет блокбастера - 40 млн грн. У прокат вийшов у 2016 році. 

 

За сюжетом, сучасний школяр Віктор, котoрая грає полтавець, через загадковий тимчасової портал потрапляє в казкове минуле, де знайомиться з билинними богатирями Олешкою Поповичем, Іллею Муромцем і Добринею Микитовичем. І разом з ними стає на захист Сторожової застави від половців.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}