Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві на ярмарку продають саджанці рослин проти діареї та для схуднення (ФОТО)


17

У Полтаві перед ОЦЕВУМом відкрилась виставка «Все для саду та городу». Як завжди, площа всіяна саджанцями та полтавцями, які вже починають готуватися до сезону садівництва.

 

Намет Ольги Болаган з Кобеляцького району наповнений саджанцями дерев, різноманітних рослин, які вже час закопувати в грунт. Зізнається, що в її асортимені є не тільки фруктові дерева, звичні кожному, а й ті, що корисні для здоров’я – приміром від діареї та для схуднення.

 

«Є різні види слив, смородина - як чорна, так і червона, крижовник, виноград, фінік. Ціни від 30 до 50 грн за саджанець. Груші по 60 грн. Троянди по 30 грн - темно червона, фіолетова, плетючі троянди є  жовта і червона по 40 грн. Черешня і вишня по 65 грн. Горіхи – по 60-80 грн. Калина, малина по 20 грн. Виноград по 25 грн.  Є і лаванда, юка, ялівець, гібіскус, жимолость для схуднення дуже гарно допомагає. По 30, 40, 50 грн. Різні кущі, різна і ціна. Юка  чудова приживається у нашому кліматі, хоч рослина і південна. Розводимо для нашого клімату. Це не кримська, юка і росте, і цвіте в нас. Є кизил по 50 грн. Він дуже гарний, його їдять, і в компоти кидають, і сушать, і від поносу дуже гарний. Якщо постійно їсти, то і для схуднення», - говорить продавчиня.

 


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}