Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Банк полтавця звинуватили у приховуванні великих грошей


13

«Фінанси і Кредит» Костянтин Жеваго ніби то допомагав «Росаві» приховувати виведення капіталу з України.

 

Про це повідомляє сайт «Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби».

 

«Встановлено порушення вимог валютного законодавства в частині недотримання граничних строків розрахунків у сфері ЗЕД і донараховано пеню у розмірі 1 278,66 млн грн. За період з 2011 р. ПрАТ «Росава» за зовнішньоекономічним контрактом було перераховано на рахунок нерезидента 52,66 млн дол США як авансову оплату за товар, який так і не було поставлено. Аванс також не було повернуто, хоча однією з вимог українського валютного законодавства є повернення валютних цінностей на територію України у встановлені терміни.

Приховати виведення коштів компанії допоміг обслуговуючий банк – ПАТ «Банк «Фінанси та Кредит», - йдеться у повідомленні.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», ПРАТ «Росава» (англ. ROSAVA) — виробничий комлекс з виробництва шин та гумово-технічних виробів, що розташований у Білій Церкві (Київська область), за 74 км від Києва. Потужності виробництва досягають близько 6 млн шин на рік. Датою народження, вважається день випуску першої шини — 22 грудня 1972 року.

Асортимент продукції становить близько 200 типорозмірів шин для легкових, вантажних автомобілів, дорожньо-будівельної та сільськогосподарської техніки. Шини забезпечують безпеку і комфорт на будь-якому дорожньому покритті незалежно від кліматичних умов.

 

АТ Банк «Фінанси та Кредит»  — колишній український комерційний банк з головним офісом у Києві. Входив до складу промислово-фінансової групи Фінанси та Кредит. Зареєстровано 30 жовтня 1991 року і за величиною активів входив до групи найбільших банків відповідно до класифікації НБУ. Станом на 01.07.2010 система Банку «Фінанси та Кредит» включала 16 філій і 305 безбалансових відділень у всіх областях України.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}