Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Прокуратура захистила права осіб, щодо яких застосовані примусові заходи медичного характеру (ФОТО)


 

На виконання вказівки прокуратури Полтавської області, внесеної за результатами перевірки у грудні 2016 року головному лікарю Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева, у відділенні  з посиленим наглядом зроблено ремонт приміщень.

Про це повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області Юрій Дупак.

У зазначеному відділенні замінені вікна, труби водопостачання, відремонтовані коридор, їдальня, буфет та одна з палат, де умови були найгіршими.

«Питання про проведення ремонту приміщень у відділенні з посиленим наглядом для осіб, щодо яких застосовані примусові заходи медичного характеру, не вирішувалось тривалий час, чим порушувались конституційні права громадян. Після втручання прокуратури хворих, які перебувають на лікуванні у відділенні, забезпечено відповідними побутовими умовами, що відповідають правилам санітарії та гігієни», - наголосив прокурор. 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}