Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Скільки платитимуть за опалення та гарячу воду мешканці 109-го мікрорайону Полтави


13

Мешканці 109-ого мікрорайону, які використовують теплопостачання ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод», платитимуть за опалення та гарячу воду інші тарифи у порівнянні зі споживачами ОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

 

Таке рішення прийняли члени міськвиконкому Полтавської міської ради на засіданні 2-го березня. Відповідне рішення розміщене на сайті Полтавської міської ради.

 

109-ий мікрорайон Полтави знаходиться у Київському районі. ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» здійснює теплопостачання 17 об’єктів, серед яких багатоповерхівки, гуртожиток, дитсадок і школа № 9.

 

 

Нагадаємо, згідно з тарифів на централізоване теплопостачання, які діють з 1 липня 2016 року, 1 кв.м. загальної площі в місяць опалювального періоду для населення коштує 30,26 грн.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}