Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Як полтавці цитують Шевченка у день його народження (ФОТО, ВІДЕО)


09

До підніжжя пам’ятника Шевченку у Полтаві, що напроти Краєзнавчого музею, вже традиційно 9 березня приходять містяни, аби вшанувати пам'ять Великого Кобзаря у день його народження.

 

Троянди, хризантеми, гвоздики сьогодні поклали до пам’ятника представники обласної та міської влади – очільник міста Олександр Мамай, секретар міської ради Оксана Деркач, голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, керівники культурних, спортивних відомств міста та області, очільники вищих навчальних закладів та сотні інших полтавців.

 

Журналісти «ВПолтаві.Інфо» запропонували процитувати будь-які рядки Тараса Шевченка. Зазвичай, читають всім відомі слова із «Заповіту», «Садок вишневий коло хати…», але й трапляються й уривки з віршів «І Архімед, і Галілей», «Розрита могила», «Я не нездужаю, нівроку…» та інші.

Більшість полтавців позитивно відгукуються, аби зачитати рядок, а дехто відмовляється. Детальніше у відео.

 

Нагадаємо, пам’ятник Шевченку у Полтаві прикрасили десятки його портретів.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}