Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

У мережі з'явилися фото, як автівка мера Полтави потрапила в ДТП (ФОТО, ВІДЕО)


06


У соцмережі Фейсбук її користувач Дмитро Кустуров оприлюднив фотографії, як автівка, в якій їздить міський голова Полтави Олександр Мамай, потрапила в ДТП.
Пригода сталася на території мікрорайону "Сади-1", неподалік мосту (на повороті).
Користувачі соцмереж, обговорюючи ДТП, припускають, що сірий Фольксваген скинув швидкість перед поворотом, а автівка, що рухалась позаду, не розрахувала дистанцію і зім'яла капот.

На місце ДТП прибула поліція.
Автомобіль з мерії, що потрапив у ДТП, запам'ятався багатьом у липні 2015 року, коли була скандальна ситуація у стінах міськради за участю нардепа Сергія Капліна та Олександра Мамая. Саме на капоті цієї машини з номером 5551 проїхався депутат Полтавської міськради Олександр Шамота, намагаючись перешкодити меру Полтави виїхати за межі території заднього двору адмінбудівлі. Див. відео нижче.

 

Теги: ДТП, Мамай
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}