Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Потяги, які курсують через Полтаву, змінюють розклад руху


07

У зв'язку з переходом на літній час ПАТ "Укрзалізниця" змінює розклад руху деяких потягів. Серед них і ті, які курсують безпосередньо через Полтаву.

 

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укрзалізниці".

 

Поїзд №720 Вінниця – Харків відправлятиметься з Вінниці о 15:27 та  прибуватиме до Харкова о 23:40.

 

СтанціяПрибуттяВідправленняВідстань, км
УКРАЇНА
Вінниця 15:27 15:27 0
Калинівка 1 15:44 15:45 23
Козятин-1 16:10 16:11 64
Попільня 16:47 16:48 118
Фастів 1 17:11 17:12 157
Київ-Пасажирський 17:54 18:09 221
Дарниця 18:25 18:26 235
Бориспіль 18:40 18:41 260
Яготин 19:12 19:13 324
Гребінка 19:37 19:40 371
Лубни 20:05 20:20 413
Ромодан 20:41 20:45 443
Миргород 21:05 21:07 469
Полтава Київська 21:58 22:00 556
Люботин 23:13 23:15 686
Харків-Пас 23:40 23:40 710

Потяг №728 Київ – Харків відправлятиметься з Києва об 11:46 та прибуватиме до Харкова о 16:27.

 

Потяг №727 Харків – Київ відправлятиметься з Харкова о 16:56 та прибуватиме до Києва о 21:57. 

 

Детальніше про вартість квитків на ці потяги читайте на сайті згодом.

 

Нагадаємо, перехід на літній час у 2017 році буде в ніч на 26 березня. Стрілку годинника варто буде перевезти на годину вперед.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}