Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

2 «газових» питання в Полтавській облраді склали «патову ситуацію»


Депутати Полтавської обласної ради одноголосним голосуванням відмовили у погодженні на видобутку надр державному підприємству «Укргазвидобування». Натомість два питання про приватні нафтогазовидобувні компанії створили колізію в облраді.

 

 Напередодні сесії комісія з питань паливно-енергетичного комплексу не прийняла рішення по питанням компаній «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ» та «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ». Думки депутатів в сесійній залі під часу розгляду питання про «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ»  розділились.

 

Депутати Анатолій Попельнюх, Володимир Барчук, Анатолій Власенко підготували пропозицію погодити про надання дозволу. Депутати проголосували за цю правку в цілому – «за» 42 голоси – рішення не прийнято. 

 

Депутати Олег Діденко, Сергій Мамоян, Дмитро Спатар пропонували відмовити про надання дозволу. За цю пропозицію обласні депутати прогосували «за» 37 – рішення не прийнято.

 

«У нас  виникла патова ситуація – ми ні надали, ні відмовили», -  прокоментував голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

 

Така ж доля спіткала і питання про «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕй». Пропозиція погодити спецдозволи на видобутку надр для цієї компанії набрала лише 41 голос – рішення не прийнято. Обласні депутати також не змогли відмовити у погодженні – 35 голосів «за» - рішення не прийнято.

 

Зняти ці питання з порядку денного у депутатів також забракло голосів.

 

Про ситуацію, що склалася,  журналісти «ВПолтаві.інфо» дізнаються у голови Полтавської облради Олександра Біленького. Читайте це на сайті згодом.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}