Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Як полтавці відреагували на вибір ведучих Євробачення-2017


06

Минулого тижня стало відомо, хто оголошуватиме всіх виконавців Євробачення зі сцени, а хто підтримуватиме їх за лаштунками. Ведучими  міжнародного співочого конкурсу стали 3-є відомих чоловіків.

 

Ведучі Олександр Скічко та Володимир Остапчук будуть оголошувати конкурсантів, спілкуватися з глядачами, вести телемости з іншими країнами, а також – оголошувати результати.

 

Коментатором конкурсу в Україні став Тимур Мірошниченко. Також він вестиме репортажі з "грінруму", де конкурсанти після виступів чекатимуть оцінок журі.

 

Журналісти "ВПолтаві.інфо" провели опитування серед полтавців: "Як оцінюєте вибір ведучих?". Більшість містян вважає, що потрібно було б "розбавити" чоловічий колектив ведучою-жінкою, як це було у 2005 році. Тоді конкурс вели Марія Єфросиніна і Павло Шилько. Варіант "позитивно" набрав 17% голосів. Таку ж саму кількість віддали полтавці за варіант "не слідкую". Найменшу кількість голосів - 8% - полтавці негативно оцінили вибір ведучих на Євробачення-2017.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}