Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Лідер гурту «Друга ріка» у Полтаві презентує новий український фільм (ВІДЕО)


23

У Полтаві сьогодні відбудеться допрем’єрний показ нової української стрічки «Легенда Карпат». Виконавець головної ролі, а й водночас і лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин презентуватиме фільм для полтавських глядачів.

 

Сюжет. Олекса Довбуш - героїчний карпатський ватажок, людина-легенда поза законом з відмінними бойовими навичками і даром передбачати майбутнє. Маленьким хлопчиком він залишається сиротою після того, як місцевий пан наказує вбити його матір. Провівши своє дитинство на засланні в горах, він повертається змужнілим воїном, щоб помститися за смерть своєї матері. Олекса збирає послідовників, щоб почати хрестовий похід проти пана, але у долі інші плани на нього.

 

У Полтаві за участі Валерія Харчишина та творчої групи відбудеться прес-конференція, автограф-сесія, опісля – перегляд стрічки. Початок о 17-й годині.

 

Головну жіночу роль у фільмі зіграла співачка Марія Яремчук. У сюжеті «Світського життя» актори розповіли, як грали кохання на екрані.

 

«Дружині не говорив про такі сцени. Бо час від часу граємо в театрі і там практикуємо кохання на сцені», - говорить Харчишин.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}