Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Новостворена робоча група візьметься за скандальний парк у Полтаві


22

Учора на засіданні виконкому у Полтавській міській раді затвердили розпорядження міського голови «Про створення робочої групи щодо розробки плану дій та підготовки технічного завдання на проведення конкурсу з розвитку території Прирічкового парку». Він знаходиться у мікрорайоні Левада.

 

До складу робочої групи орієнтовно ввійдуть 22 представники - влади та інших громадських організацій. Працюватимуть в рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

 

Питанням Прирічкового парку у Полтаві розпочали займатись з березня минулого року, коли на сесії міської ради стало відомо, що на цій території хочуть побудувати льодовий палац.

На що активісти почали протестувати і закликати зберегти зелену зону.

Після цього у парку розпочали проводити суботники - розчищали чагарники, намивали пісок, створювали пляж. У мікрорайоні Левада проводили перший в місті тріатлон та на території парку Прирічковий крос.


текст і головне фото Ліна Решетник, фото Олег Дубина
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}