Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтаву подекуди затопило талим снігом – автівки плавають (ВІДЕО)


19
19

Численні снігопади, які ''оселились'' у Полтаві на кілька днів поспіль, насипали кучугури снігу. Через підвищення температури повітря він почав танути і на дорогах міста подекуди утворились величезні калюжі.

 

У соцмережах містяни діляться відео, на яких видно, в якому стані перебувають  міські автошляхи. Зокрема, вулиця Зигіна та відрізок на вулиці Петра Дорошенка.

 

У прес-службі ГУ ДСНС України у Полтавській області журналістам ''ВПолтаві.інфо'' запевнили, що відкачувати воду їх прохали в окремих районах Полтавщини. За аналогічною допомогою у Полтаві не звертались. Проте вже з неділі температура у Полтаві сягала мінусових позначок, тому, ймовірно, вода на дорогах перетворилась на суцільну ковзанку.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}