Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У одному з провідних підприємств Полтави провели масштабні обшуки


17

До полтавського офісу «Нової пошти», а також представництв у Києві та Харкові завітали представники Прокуратури.

 

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook співзасновник компанії «Нова Пошта» Володимир Поперешнюк:

 

«Зараз в офісах Нової Пошти в Києві, Полтаві та Харкові проводиться обшук представниками Генеральної прокуратури України. Вперше в моїй практиці роблять обшук мого кабінету і мене особисто. Забирають особистий комп'ютер. Відчуваю, як просто на очах покращується інвестиційний клімат в країні».

 

Згідно з даними «Вікіпедії», «Нова Пошта» — це заснована у 2001 році українська компанія, що забезпечує сервіс експрес-доставлення документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.

 

Мережа «Нова пошта» складається з понад 2300 відділень, 1400 поштоматів для видавання/приймання посилок та 37 сортувально-перевантажувальних терміналів. За 2016 рік компанія доставила по Україні понад 110 млн відправлень.

 

У 2016 році американське видання Inc. включило компанію «Нова пошта» до рейтингу топ-5000 європейських компаній, що демонструють найшвидший темп розвитку. Станом на 2017 рік «Нова пошта» разом із державною компанією «Укрпошта» є безумовними лідерами на ринку доставлень та електронної комерції України.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}