Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У полтавський торгово-розважальний центр «нагрянув» Ревізор (ФОТО)


16

Днями в один з торгово-розважальних центрів Полтави – «Київ» - з перевіркою «нагрянуло» відоме шоу України, що перевіряє заклади харчування, проживання та якість послуг – «Ревізор».

 

Відповідні фото до редакції надіслали читачі. Перевірка відбувалась на другому поверсі ТРЦ «Київ» у манікюрному салоні. Про те, що це приїхав «Ревізор», свідчив відповідний напис на одягу одного з операторів. Проте очевидці говорять, що інспектував салон не нинішній ведучий шоу Микола Тищенко, а журналістка і ведуча «Нового каналу» у програмі «Страсті по Ревізору» Олена Філонова.

 

Тому найімовірніше зйомки тривали саме цієї програми. Коли ж перевірку у Полтаві показуватимуть по телебаченню, поки не відомо.

 

Програма «Ревізор» вже неодноразово була у Полтаві. Наприклад, «Ревізор» у Полтаві": велетенські комахи, презервативи та відкритий перелом; про полтавський супермаркет – «Скрізь бардак і, вибачте, срач»екс-ведучий Вадим Абрамов ніколи не їв такого борщу як у полтавській «Диканьці» і рекомендує цей заклад.

 

Теги: Ревизор
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}