Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавщина затоплена: воду відкачують з доріг і підвалів (ФОТО)


14


За минулу добу внаслідок інтенсивного танення снігу підрозділи ДСНС з підвалів та доріг Полтавщини відкачали 9740 м3 води.


«Загалом відкачуємо воду з підвальних приміщень та автошляхів. Це робимо за допомогою мотопомп, хоча наші автомобілі не приназначені для такого. В деяких місцях затоплює дуже - вихідними відкачали у підвальному приміщенні у Крюківському районі Кременчука 60 м3 води, це в приватних будинках підвал затопило», - розповіла речниця ГУ ДСНС у Полтавській області Світлана Рибалко.


Загалом упродовж останньої доби відкачували і продовжують відкачувати воду в Оржиці, Миргороді, Миргородському районі, Лубнах, Лубенському, Гребінківському районах, в Лохвиці та у селі Заводське.


«До нас за допомогою традиційно звертаються представники місцевої влади. По Полтаві до нас не зверталися», - додала керівник прес-служби.
Світлана Бондарева, фото - з сайту ГУ ДСНС у Полтавській області
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}