Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

У Туреччині помер 7-місячний хлопчик з Полтави, якого Дмитро Комаров допоміг відправити на лікування


13

11 березня у Туреччині не стало маленького Сергійка з Полтави, який разом з батьками перебував на лікування – необхідна була пересадка печінки. Хлопчику було 7 місяців.

 

У дитини минулого року виявили проблеми зі здоров’ям - відсутність внутрішньопечінкових і зовнішніх жовчних проток, внаслідок чого печінка не виконує своїх функцій. Єдиним виходом була пересадка печінки, донором підходив батько. Хлопчика взялись лікувати турецькі лікарі. Вартість операції складала 120 000 $. Дмитро Комаров долучився до збору коштів своїм проектом #чашкакофе. Таким чином батьки, друзі та інші небайдужі люди зібрали 63 000$.

 

Лікарі готували до операції і хлопчика, і батька, яка мала відбутись зранку. Проте Сергійко не дожив і його серце зупинилось вночі.

 

«Друзі, будьте уважні до себе і своїх близьких. Слухайте сигнали організму. Будь-який біль, будь-який дискомфорт можуть виявитися сигналом, який важливо не пропустити і вчасно почати лікування. Бережіть себе», - написав у своєму пості у Фейсбук Дмитро Комаров.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}