Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Після аварії на газопроводі у домівки полтавців пустили тепло


13

Дві котельні по просп. Першотравневому, 24 та вул. Леваневського, 5, які днями призупинили теплопостачання у близько 30-ти житлові будинки та ряд інших соціальних обєктів, що не працювали через аварію на газопроводі, пустили тепло.

 

Про це інформує прес-служба ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

 

«За період відсутності теплопостачання мешканцям житлових будинків, у яких відсутні загальнобудинкові прилади обліку теплової енергії, будуть виконані відповідні перерахунки, що знайдуть своє відображення у рахунках за березень поточного року», - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, вночі 12 березня у Полтаві без газу залишились 30 житлових будинків і 2 котельні. А відповідно теплопостачання припинилось у гуртожитках, медзакладах, навчальних закладах. Сталося це через розгерметизацію газопроводу 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}