Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Ситуація з транспортним колапсом, що виник через снігопади у Полтаві, докотилась до Президента


13

Через численні снігопади, що не припинялись у Полтаві з кінця лютого-початку березня, а потім - значні опади, які призвели до ожеледиці, чимало полтавців не змогли дістатись до робочих місць вранці 7 березня.

 

Через ожеледицю не їздив громадський транспорт, а той, що їздив, був переповнений. На зупинках сотні людей очікували годинами тролейбуси та автобуси.

 

Всю ситуацію з транспортним та сніговим колапсом у Полтаві подала в електронній петиції на інтернет-представництві Президента України Петра Порошенка автор Галина Клименко.

 

«…Найбільш катастрофічним днем був ранок 7 березня, коли місто було повністю скуто льодовим покривом. Транспорт міський, тобто перевізники,які виграли тендери від міськвиконкому та мають забезпечувати транспортне сполучення, не вийшли на рейс мотивуючи «лисими колесами», які просто не можуть їхати по льоду. Відстань від пункту до пункту, яку в зимовий час додалась за 30 хвилин, в цей день досягла до 2 годин. Тролейбуси були припарковані до узбіч, тому відповідно займали дві дорожні полоси руху, залишивши лише дві для руху в час пік о 7-8 ранку. Просимо звернути увагу на ситуацію,в якій опинилися жителі обласного центру Полтави, адже поведінка міської влади є абсолютно безвідповідальною та байдужою до проблем жителів міста», - написала автор петиції.

Наразі за петицію віддали 16 голосів з 25 тис. необхідних.


фото Корреспондент.net
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}