Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

«Брати Шумахери» поки дістались Полтави втомились стрибати по ямах і ліпили по дорозі снігову бабу (ВІДЕО)


12

В останній день 4-денних вихідних, 11 березня, у Полтаві в рамках всеукраїнського туру у палаці дозвілля «Листопад» виступив дует коміків «Брати Шумахери». У місті вони бувають не вперше, концертну залу збирають вже 4-й раз.

 

Після низки номерів коміки влаштували прес-конференцію, де глядачі могли задати будь-які питання. В цей час із залу і пролунало запитання, як вони дістались Полтави. На що один з авторів дуету Юрій Великий з гумором відповів, що з великими труднощами.

 

«Приголомшливо. У сенсі, нас потрясло гарненько. Ми до вас з Конотопа їхали через Ромни. Так ось дороги там криві. Дуже цікаво провели час в дорозі. На якомусь кілометрі втомилися скакати, нам дуже сподобався пейзаж і десь посередині поля зупинилися і почали ліпити снігових баб. І всі люди, які їхали по дорозі, нам сигналили», - розповів комік.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}