Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Сьогодні у Полтаві прощатимуться з першим проректором провідного вишу України


12

12 березня у Полтаві прощатимуться з першим проректором Української медичної стоматологічної академії Віктором Бобирьовим, який пішов з життя  6 березня після тривалої тяжкої хвороби.

 

Прощання триватиме з 10.00 до 11.30 год. в аудиторії 5 морфологічного корпусу ВДНЗУ «УМСА»; панахида – з 12.00 до 13.00 год.у Спаській церкві (вул.Соборності, 10), йдеться у повідомленні ректорату академії.

 

Народився 9 травня 1950 року у м. Валуйки Бєлгородської області у робітничій сім’ї. Срібним медалістом вступає до Харківського медичного училища. Навчається на відмінно і отримавши диплом з відзнакою, у 1969 році вливається у лави студентів стоматологічного факультету Полтавського медичного стоматологічного інституту. Закінчивши і його з відмінними оцінками, свій науковий шлях починає у 1975 році асистентом на кафедрі фармакології у рідному вузі. Потім працює старшим лаборантом, у 1981 році отримує вчений ступінь кандидата медичних наук, у 1985 році – вчене звання доцента. З 1988 року виконує обов’язки завідувача кафедри фармакології. Після присудження йому у 1991 році вченого ступеня доктора медичних наук і у 1992 році – звання професора В.М. Бобирьов очолює деканат медичного факультету, а з 1992 до 2004 року він – проректор з навчальної роботи УМСА. З 2004 року і до останніх днів життя Віктор Миколайович – перший проректор ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія».

 

У 2016 році Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія" відсвяткувала свій славний ювілей – 95 річчя з дня заснування Alma Mater. За 95 років академія стала авторитетним науковим центром стоматологічної освіти в Україні.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}