Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

На Полтавщині знайшли дві автівки з ознаками підробки


11

Полтавець звернувся до територіального сервісного центру № 5346, що в селі Бутенки Кобеляцького району з наміром перереєструвати автомобіль Peugeot 405, що належить іншому полтавцю на підставі доручення. Та намірам втілитися не вдалося, адже в ході перевірки транспортного засобу, були виявлені ознаки втручання  у номерне позначення двигуна шляхом видалення таблички з номером двигуна.

 

З’ясовувати обставини злочину продовжать у Кобеляцькому відділі поліції ГУНП в Полтавській області.

 

Не пройшов перевірки під час дослідження ідентифікаційних позначень та супроводжуючих документів і автомобіль Opel Kadett 1986 року. Старший судовий експерт Полтавського НДЕКЦ МВС України встановив, що первинне номерне позначення двигуна було знищене і нанесене кустарним способом. А це – привід передати матеріали співробітникам Полтавського РВП ПВП ГУНП в Полтавській області.

 

Об'єднує ці історії і той факт, що автомобілями керували громадяни на підставі доручення.

 

Пам’ятайте, що насправді довіреність не надає права власності на майно. А реалізувати право ним розпоряджатися (наприклад, продати), у разі виявлення підробок, не можливо – яскраві приклади тому – наведені вище.      

 


Прес-служба РСЦ МВС в Полтавській області
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}