Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Під Полтавою з'явилася незвична квітка (ВІДЕО)На подвір'ї Національного музею-заповідника в Опішному, що під Полтавою, яке нині услане білим снігом, з'явилася незвична квітка. Загалом вона не схожа на жодну із тих, які ростуть у природі, але, коли вімкнути фантазію, то її окремі деталі починають перевтілюватися на різні квіти з реального життя - кожен може побачити свою та відчути від цього пахощі весняного подиху у холодну пору.

Подарувати квіти взимку людям і мала на меті молода художниця Зінаїда Близнюк. Вона зліпила своє метрове заввишки творіння із глини та наситила його різнобарвною палітрою кольорів. Куполоподібна рожево-жовта верхівка відтіняє ніжністю. Нижче - темно-коричнева середина, що розгалужує довкола золотисті промені, під якими рясніють дрібні сині та жовті цятки, трохи заглиблені до середини. Завершується композиція ніжним рослинним орнаментом на рожевому тлі.
Зінаїда Близнюк каже, що ідея народилася спонтанно, і втілила вона її швидко - за декілька тижнів та на одному диханні. Адже до художниці прийшло натхнення. Вона говорить, що ця квітка проросла крізь морози й товщу снігів, крізь час і безмір буття, єднаючи все, що творить неподільно ціле.
Нагадаю, мальовничий населений пункт Опішня на Полтавщині славний давнім ремеслом – гончарством. Споконвіку із покоління до покоління руки вправних майстрів передають секрети роботи з глиною, покладів якої у тих краях багато.

 


Наталя Очкань
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}