Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Напередодні жіночого дня у Полтаві заспівав Адріано Челентано (ФОТО,ВІДЕО)


08

7 березня у палаці дозвілля "Листопад" найвідоміші хіти, які знають шанувальники італійської музики, для полтавців заспівав Адріано Челентано. Вірніше, його двійник - Адольфо Себастьяні разом з гуртом «Lui e gli amici del Re».

 

Зовнішність і голос не дозволяють відрізнити двійника від справжнього кумира мільйонів, настільки вони схожі. А тому у виконанні Себастьяні всесвітньо відомі хіти звучать бездоганно, говорить полтавка Анастасія.

 

"Як дізналась, що у Полтаву приїжджає Челентано - не повірила. Дуже люблю його пісні і взагалі італійську музику. Потім, коли дочиталась, що це лише двійник - зовсім не розчарувалася. А як побувала на концерті переконалася, що вони дуже схожі"

 

І хоч зал палацу дозвілля був заповнений наполовину, після кожної пісні полтавці здіймали бурхливі оплески. Як це було пропонуємо переглянути у нашому фоторепортажі. 

Автор фото - Олег Дубина/ВПолтаві.інфо.

 


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}