Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавські дерева і паркани вкриває паморозь, а 20-градусних морозів більше не буде (ФОТО)


10

У Полтаві вже кілька днів поспіль на гілках дерев осідає паморозь, а на вікнах – мороз «малює» чудернацькі візерунки. Неймовірна зимова краса утворюється через погіршену видимість зранку та високу вологість атмосферного повітря.

 

Про це журналістам «ВПолтаві.інфо» роз’яснила провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології Олена Панченко.

 

«Паморозь утворюється за рахунок високої вологості повітря. За містом зранку відзначався слабкий туман, а в місті – серпанок(коли збільшується хмарність і погіршується видимість від 1 тис. до 2 тис. метрів). То при низьких температурах і високій вологості й утворюються такі природні явища. І дає нам надзвичайно красиві картини, як на гілках дерев, так і парканах», - розповідає Олена Панченко.

 

Полтавці вже можуть видихнути з полегшенням – 20-градусних морозів у найближчі дні не буде.

 

«В період 11-14 лютого очікуємо погоду без істотних опадів, невеликий сніг таки пролітатиме, однак він буде несуттєвий. І прибирати його не потрібно буде. Температура повітря в нічні години коливатиметься в межах 7-12 градусів морозу, а вдень – від 1 до 6 градусів морозу. Вітер буде слабкий – 2-3 м/с. Буде дуже приємна, лагідна зима. Очікуємо хмарно з проясненням. 20-градусних морозів найближчими днями не буде», - поділилась «температурними секретами» провідний полтавський синоптик.

 

Якою побачили Полтаву журналісти «ВПолтаві.інфо» - далі у фоторепортажі.


Ліна Решетник, Олег Дубина
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}