Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

18-річна полтавка накинулась з кулаками на 80-річну пенсіонерку


26

Нетверезій 18-річній полтавці не сподобалось те, що сказала 80-річна сусідка по під’їзду про родину дівчини і та з кулаками накинулась на пенсіонерку. Про це розповіла дівчина правоохоронцям Полтави.


Речниця поліції Полтави Юлія Лещенко відзначила, що правоохоронцям та сусідам довелось відтягувати дівчину від старенької.


Начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно розповів, що від отриманих ударів руками, жінка зазнала серйозної травми та що загрожує дівчині за її вчинок:


«Кримінальне провадження поліцією розпочате за частиною 2 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я). Санкція даної статті передбачає покарання у виді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправних робіт на строк до одного року, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років».


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}