Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Питання про призначення нового керівника "Полтававодоканалу" залишається відкритим (ВІДЕО)


Питання про призначення нового керівника "Полтававодоканалу" залишається відкритим (ВІДЕО)

Після того, як депутати облради не затвердили на сесії кандидатуру директора "Полтававодоканалу" Василя Воротинцева, 7-го лютого мало відбутися чергове засідання конкурсної комісії. Уже втретє це засідання не відбулося через те, що на неї не з'явилася необхідна кількість членів комісії.. Як повідомив заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, два депутати (Кабачок та Первак) написали заяви про вихід з комісії. Також не з’явилися представники облдержадміністрації та представник трудового колективу "Полтававодоканалу".
У залі були присутні представники громадськості, які закидають Воротинцеву (переможець конкурсу, раніше працював генеральним директором "Донецьктеплокомуненерго" - прим. авт.) його донецьке походження, а також те, що він не володіє українською мовою. Анатолій Ханко говорить, що у даній ситуації мають місце політичні ігри з лобіюванням конкретних осіб на дану посаду.
На засіданні прийняли рішення про формування нового складу комісії та формування нового переліку кандидатів на вакантну посаду. Тож питання про призначення нового керівника комунального підприємства наразі залишається відкритим, повідомляє hromadske.poltava.ua.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}