Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

На Полтавщину йдуть морози з Північної Америки


22


Полтавські синоптики розповіли, що морози, які очікують днями на Полтавщині, перекинулись до нас з Північної Америки.


«У цьому році весь холод, так названа «північна шапка», була зосереджена у Північній Америці, Канаді. Тільки зараз відбувся невеликий поворот цього холоду на Європу. Я гадаю, що цей період буде тривалий. Десять днів точно буде морозно. Далі будемо дивитись», - повідомила провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології Олена Панченко.


Також жінка розповіла, що цьогоріч на Полтавщині спостерігалась тепла європейська зима, проте 20-ти градусні морози полтавці все ж відчують в останні дні лютого:


«В цьому році північна арктична маса була направлена на Північну Америку (Канада, Гренландія). Там була зосереджена дуже холодна повітряна маса. За рахунок цього, там цьогоріч було дуже холодно, а Європа, в тому числі й Україна, була під впливом теплого повітря з Атлантики. Тобто, повітря на висотах приходило з заходу. Саме тому зима цьогоріч у нас була тепла, європейська, м’яка. А зараз цей холод перекинувся з Північної Америки на Євразію і більше на північ Європи. Повітря з півночі Європи почало надходити до нас і відповідно у нас почало холодати і температури знижуватимуться й далі. Найхолодніші дня, я вважаю, що будуть 25-го, 26-го, 27-го лютого».


22-го – 23-го лютого варто очікувати вночі на температуру у 7 – 12° а вдень – 2-7° морозу. 25-го лютого буде подальше зниження температури повітря – вночі 16 – 21° морозу, а вдень близько -10°. Холодна морозна погода зберігатиметься і на початку березня.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}