Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Після "провалу" з обранням гендиректора "Полтававодоканалу" розвиток подій може піти за двома сценаріями


01

 

Після провального голосування на сесії Полтавської облради для кандидата на посаду гендиректора комунального підприємства "Полтававодоканал" Василя Воротинцева далі події в цій темі можуть розвиватися за двома сценаріями.

Так вважає заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко.
"Два варіанта - або протягом 5 днів голова облради скликає нову комісію та оголошується новий конкурс, або, як було по Волошину (авт.:головлікар психоневрологічного диспансеру), його (Воротинцева) можуть потягнути на наступну сесію голосувати.
Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький прокоментував, що у нього є намір, названу кандидатуру виносити повторно - на сесію у лютому, проте наголосив, що рішення буде не особисто його, а колегіальне.
"У лютому місяці ми винесемо повторно кандидатуру на голосування депутатської сесії облради. Найголовніше - це колегіальність у прийнятті рішення. Ми порадимося, як краще вийти з цієї ситуації. Ми вже виходили із подібної ситуації з призначенням Волошина", - сказав Олександр Біленький.


Наталя Очкань
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}