Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Вбивство депутата на Полтавщині: який стан справ


14

12 липня на депутата Миргородської міської ради Олега Супруненка напали невідомі, побили та покинули на узбіччі дороги. Внаслідок цього отримав численні травми голови та переломи. Через деякий час після побиття його доставили до лікарні вже в стані коми. А 7 серпня близько 18-ї години стало відомо, що у реанімації лікарні від септичного шоку він помер. 

 

Сьогодні на прес-конференції в обласній прокуратурі Полтавщини розповіли, який нинішній стан справ злочину. Вже відомо, що нападників було 4-ро, організовану злочинну групу створив депутат Миргородської міськради.

 

«Була змінена кваліфікація на ч.2 ст. 121 ККУ і направлено до суду у складі організованої злочинної групи. Суд буде орієнтований на застосування міри покарання в межах санкції статті залежно від обвинувачення в даному кримінальному провадженні. На даний час говорити, що буде просити прокуратура, передчасно. Оскільки в стані судового розгляду вона зараз продовжується. Необхідно почути позицію кожного обвинуваченого,свідків події, дослідити письмові матеріали. З урахуванням цього всього буде визначена позиція. Чому було перекваліфіковано – є розуміння стан кримінального правопорушення і є об’єктивна сторона. На те, що злочин було вчинено за кваліфікацію причинення тяжких тілесних ушкоджень які потягли за собою смерть, свідчило ряд об’єктивних обставин. Тому було змінено кваліфікацію», - розповів заступник прокурора області Олег Плескач.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}