Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтава передасть державі 16 гектарів міжнародної траси


14

На найближчій сесії Полтавської міської ради депутати розглядатимуть проект рішення «Про передачу земельних ділянок для експлуатації автомобільної дороги державного значення (міжнародна) М-03 Київ - Харків - Довжанський, в межах м. Полтава, із комунальної власності територіальної громади міста Полтава у державну власність».

 

Мова йде про 9 земельних ділянок, загальною площею 16,3 га. Це відрізок дороги М-03 Київ - Харків – Довжанський в межах Полтави, де знаходяться великі супермаркети «Епіцентр», «Метро», «Дитяча планета», «Макдональз» і т.д. З комунальної власності передаватимуть у державну Полтавській ОДА.

 

На цьому відрізку дороги вже давно суцільні ями, вибоїни і провалля. Все через те, що трасою постійно їздять фури та вантажівки.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}