Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Сьогодні полтавці можуть зареєструвати шлюб чи провести урочисті заручини


14

У День святого Валентина по всій Україні проходить акція «Кохання поза часом», ініційована Міністерством юстиції України.

 

Суть акції полягає в тому, що в цей день закохані можуть завітати до відділів реєстрації актів цивільного стану та подати заяву на реєстрацію шлюбу, провівши при цьому урочисті заручини, або зареєструвати шлюб.

 

Акція триватиме протягом всього дня – з 8-ї до 24 години за такими адресами: у Шевченківському районному у місті Полтаві (м. Полтава вул. Соборності, 8) та Кременчуцькому міському (м. Кременчук, вул. Першотравнева, 5) відділах ДРАЦС ГУ юстиції у Полтавській області.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}