Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Як готуються полтавці до Дня закоханих


13

Завтра міжнародний День святого Валентина – свято, якого очікує велика частина молоді. Більшість чекає його, щоб отримати гарний подарунок, а хтось щоб зізнатися в своїх почуттях. Так чи інакше, кожен хоче внести щось своє, особливо в цей чудовий романтичний день.


«Я хочу провести цей день з коханим, влаштувати романтичну вечерю. Це додасть новизни відносин і зміцнить почуття. Більш того, ми не будемо йти в дорогі ресторани Полтави, а все приготуємо вдома. Це запозичене свято, але мені подобається. Зараз так мало романтичного і теплого в буденні дні», – говорить полтавка Ірина.


«Для мене один із варіантів – влаштувати фотосесію для двох. Ми замовили в студії зйомку, так і привітаємо одне одного. Для нас свято 14 лютого є особливим,  адже рік тому ми почали зустрічатися в цей день. Даний вид святкування допоможе зануритись в атмосферу краси та казки, і, звичайно ж, добре провести час. А після фотосесії плануємо піти в кіно», – зазначила Дарина.

 


Аліна Рябокінь
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}