Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавців запрошують одружитися на один день


13


14 лютого у Полтаві відбудеться вечірка у форматі «одруження на один день», де закохані зможуть у цікавий спосіб зізнатись у своїх почуттях та отримати свідоцтво про шлюб на весільній церемонії. Щоправда свідоцтво буде не справжнім.


«Кожна бажаюча пара може прийти до нас (кінотеатр «Wizoria KOLOS» на вулиці Гоголя,22) з 15-ї до 20-ї години та одружитись. Буде проведена 5-хвилинна церемонія та видані свідоцтва про одруження», - розповів один із організаторів проекту «Wedding Day» студенський мер міста Полтава Сергій Шабельник.


Організатори зазначають, що подібне зізнання у коханні у Полтаві набирає останні роки популярності:


«Минулого року такі церемонії відбувались у вищих навчальних закладах міста», - розповів чоловік та додав, що цьогоріч захід відбувається за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому та Студентської ради міста Полтава.


Деталі можна дізнатися за телефонами 095 643 30 76, та 066 243 19 51.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}