Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

На Полтавщині створять Всеукраїнський центр вишивки і килимарства


13

У Решетилівці замість фабрики художніх виробів планують створити Всеукраїнський центр вишивки та килимарства. Такими планами з журналістами «ВПолтаві.інфо» поділився голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

 

Наразі йде етап переговорів, планують передавати майно з приватної у комунальну власність. Важливи аргументом стало те, що земля під фабрикою належить об’єднаній громаді.

 

«З власниками домовились про порядок дій, вони нам зробили значну поступку, викупили з фонду Держмайна державну частку. Зараз вони 100% володіють цим майном і так буде простіше передавати з приватної у комунальну власність. Думаю, що звернемось до депутатів обласної ради з проханням прийняти майно на баланс обласної ради, щоб це було нашим комунальним майном. Тоді нам простіше буде залучати і державні кошти, а якщо буде потрібно, то й обласні. Колись там була фабрика художніх виробів, де вишивали, ткали. Але з часом її продали і власник, який придбав цю фабрику, не зміг запустити в тому напрямку, який передбачав. Найголовніше, що земля під фабрикою належить об’єднаній громаді і це був вагомий аргумент для переговорів. Хочемо, щоб за Полтавською областю зафіксувати статус Всеукраїнського центру вишивки і килимарства. Гончарство вже є, тепер буде такий бренд», - говорить Олександр Біленький.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}