Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

PПартія «Основа» представила голову полтавського обласного осередку


13

Днями у Полтаві лідери політичної партії «Основа» Андрій Ніколаєнко тат Катерина Вайдич представили голову місцевої обласної організації цієї політичної сили. Нею стала Наталія Щербак. Розбудова полтавського осередку партії тільки починається, тому на прес-конференції для місцевих ЗМІ представники «Основи» розповіли про першочергові завдання, які виконуватимуть найближчим часом.


«Перше в наших планах - підбір команди. Плануємо запросити людей справи, людей праці - підприємців, вчителів - всіх тих, хто щодня якісно займається своєю роботою. Полтавський регіон дуже великий і працьовитий. У нас є маса можливостей, перспектив. Але ними треба скористатися. Саме для цього партія «Основа» створює свій осередок. Найближчим часом організуємо офіс, координаційний центр, куди зможе завітати будь-яка людина, отримати інформацію, озвучити свої ідеї, які ми будемо обговорювати, та кращі з яких будемо інтегрувати у регіональну стратегію розвитку Полтавщини. Наступним етапом буде просування партійних осередків «Основи» у найвіддаленіші райони області. Всюди хочемо знайти людей відповідальних, ініціативних. Запрошуємо в наші ряди», - говорить Наталія Щербак.


Сутєвою відмінністю комунікаційної стратегії «Основи» від інших політичних сил її лідери називають впровадження інноваційних технологій у спілкування з людьми. Йдеться про спеціальний мобільний додаток. Проте це буде лише новим доповненням, оскільки розширюватимуть свою мережу – існуватимуть і міські, і районні осередки партії.


«Є традиційні способи комунікацій – партійне будівництво, розповсюдження друкованої продукції, зустрічі з людьми. Але ми живемо в 21 столітті. Сьогодні новий рівень технологій дає нові можливості впливу кожного громадянина на процес розбудови партій. Незабаром буде представлений проект, як кожен громадянин зможе впливати на партію «Основа». Такий механізм спілкування у вигляді мобільного інтернет-додатку буде в смартфоні кожного виборця. Це унікальний для України продукт. Такого немає в жодній політичній силі. Щоб ті, хто розчарувався в українській політиці, спробували вплинути не тільки на політику, але і на майбутнє своєї країни», - розповідає голова партії Андрій Ніколаєнко.


У планах «Основи» – брати участь та перемагати у президентських, парламентських виборах, виборах в об’єднаних територіальних громада, та бути у парламенті консолідуючою силою для партій, що сповідують ті ж цінності і сформують коаліцію більшості.

«Будемо брати участь в президентських виборах, у парламентських. Сьогодні відбувається децентралізація і проходять вибори в ОТГ. Там, де партія буде готова і матиме гідних кандидатів, не для галочки, а людей справи, будемо брати участь. Сукупність 3-х чинників, які у нас є - стратегія, команда і достатній організаційно-фінансовий ресурс – дає нам можливість з усіх українських партій взяти участь, перемогти і сформувати коаліцію у Верховній Раді, а в майбутньому і владу як на місцях, так і на центральному рівні. Ми точно готові об’єднуватись з тими, хто буде поділяти цілі, задачі і методи, які описані у Доктрині «Україна 2030». Це наш дороговказ. Книга підготовлена кращими українськими економістами, науковцями та
бізнесменами. Таку Україну ми хочемо збудувати», - наголошує голова партії Андрій Ніколаєнко.


У партії вже знають, з якими політичними силами точно зв’язуватись не будуть. Це ті, хто не визнають Росію країною-агресором, ідеологія яких зараз є неприйнятною для України, з націоналістичними та проросійськими силами, з діючою владою.


«Зараз для свого виживання держава має знайти ті аргументи, які об’єднаютьукраїнців будь-яких національностей, що проживають на цій території. Ми маємо створити українську націю, яка буде розуміти, що немає вічних друзів і вічних ворогів. Маємо усвідомлювати, що є інтереси України як держави. Ми будемо об’єднуватись не навколо коаліції, а навколо цінностей. І однозначно пункти, які викладені у нашій стратегії, будуть покладені в коаліційну угоду і будуть безумовними до виконання», - наголошує Андрій Ніколаєнко.


За словами представників партії «Основа», вони мають вже готовий план припинення війни та повернення окупованих територій Донбасу під контроль України. Такий план вже був презентований засновником партії Сергієм Тарутою у лютому минулого року на Мюнхенській конференції з безпеки у Європі.


«Партія «Основа» - єдина українська політична сила, яка вже презентувала і готова покроково пояснити підготовлений план закінчення війни та повернення територій Донбасу під контроль України. Цей план вже почав здійснюватися. Він називається «Три основи: Легітимність. Безпека. Довіра». Безпековий компонент через миротворців вже втілюється. Також ми пропонуємо змінити переговорний майданчик з Мінську, який по факту є
підконтрольний Росії, на Відень, як по-справжньому нейтральну територію, штаб-квартиру ОБСЄ і столицю мирних процесів в історії. Ми вважаємо, що
формат перемовин Росії і США без участі України європейських партнерів буде неефективним. Тому, окрім спецпредставника США і Росії, мають бути визначені представники Німеччини і Франції, має бути замінений спецпредставник від України. І це має бути не президент Кучма. Це повинна бути інша людина, яка має розуміння ситуації на Донбасі і готова цим займатись не час від часу, а постійно. Потрібно відновлювати довіру українців, які опинились по різні боки від лінії розмежування. Відразу після введення миротворців потрібно започатковувати роботу міжнародної перехідної адміністрації, до складу якої не має входити жодна із переговорних сторін – ні Росія, ні США, ні Німеччина, ні Франція, ні Україна. Світовий досвід говорить, що туди мають входити нейтральні держави – Австрія, Японія, Канада, Казахстан. Відразу після початку роботи цієї адміністрації має початись фінансування пенсій, стипендій людям, які опинились заручниками нинішньої ситуації», - продовжує Андрій Ніколаєнко. 

 

Що ж до Полтавщини, то цей регіон представники партії вважають потужним, багатим і таким, де можна підготувати регіональну стратегію розвитку людиноцентричної моделі «Україна 2030».

«Полтавський регіон надзвичайно потужний, є носієм українськості, будучи потужним не тільки аграрно (а це регіон №1 в аграрному секторі), а й промисловим регіоном, де вдало поєднується видобувна, нафтопереробна промисловість, машинобудування. Це гарна модель, якою могла б бути вся Україна. Але і Полтавщина, і Україна заслуговує на інший рівень економічного розвитку. Сподіваємось, що наша партія на Полтавщині зможе
підготувати гарну регіональну стратегію розвитку, що стала б важливим елементом стратегії «Україна 2030», яку ми як політична партія просуваємо по всій країні. Важливо знайти той напрямок, який об’єднував би українців. Це може бути мир і відчутний для кожного бурхливий економічний розвиток», - підсумовує Андрій Ніколаєнко.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}