Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Центром Полтави сьогодні гулятиме рожевий Кондомен


13

Напередодні 14 лютого, Дня закоханих, у центрі Полтави влаштують акцію «Захисти своє кохання», покликану на те, щоб памятали про захист під час статевого життя та ВІЛ-інфекції.

 

Організатори з БО «Світло надії» наголошують на тому, що майже 80% нових випадків інфікування ВІЛ припадає саме на статевий шлях, тож найкращий варіант стримування епідемії – розумне статеве життя.

 

«Приходь сьогодні з 14.00 до 16.00 на пішу зону по вул. Соборності (поблизу ЦУМу), фотографуйся із нашим CondomMAN та безкоштовно отримай презервативи та інформаційні буклети», - йдеться у повідомленні в соцмережі.

 

Подібну акцію в центрі Полтави влаштовували і минулого року.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}