Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Жителі віддалених районів Полтавщини можуть записатись на прийом до лікарів по телефону (АУДІО)


13

На Полтавщині потроху проваджують телемедицину. Зокрема, невеликою її складовою вже можуть користуватись жителі віддалених районів Полтавщини, просто записавшись на прийом до лікаря-фахівця по телефону.

 

Приміром, якщо хворий у себе в районі відвідав сімейного лікаря і той виписав йому направлення, він може безперешкодно записатись по телефону до лікаря-фахівця в обласній лікарні, що у Полтаві, на зручний час. Такий сервіс, за словами фахівців, дуже зручний, адже зменшить напругу серед пацієнтів, які чекають своєї черги під кабінетом.

 

«Кожен хворий, який отримав направлення від сімейного лікаря, районного фахівця, може за телефоном (05322) 2-42-77 записатися в реєстратуру обласної консультативної поліклініки в зручний для нього час і без перешкод зайти в кабінет до лікаря. Ми розробили технологію, коли хворий звертається з направленням в окреме віконце в реєстратурі, отримує картку і заходить до кабінету зі своїм талоном. Лікар і медсестра дивляться за тим, щоб хворі без телефонного запису пропускали людину по запису. Це дуже зручно. Це дає зняття напруги і синдрому черги. Люди приїжджають з різних районів, автобуси приходят майже в один і той же час. І виходить тут велика черга», - говорить заступник головного лікаря Полтавської обласної клінічної лікарні ім. Скліфосовського з амбулаторно-клінічної роботи Євгеній Величко.

 

Звісно, все ж залишаються пацієнти, які записались на прийом без направлення. І їх 54%. Але тоді у лікарів в пріоритеті тяжкохворі, пільгові верстви населення. Найбільш затребувані серед лікарів-фахівців це кардіологи, невропатологи та окулісти. До них надходить понад 60% звернень.

 

Запис по телефону на прийом до лікаря здійснюється так:

 

Після цього планують і далі просуватись у розвитку телемедицини. Зокрема, запис пацієнта до лікаря через інтернет, минаючи реєстратуру.

 

«Такого сервісу раніше не було. Це маленька частина телекомунікаційних засобів, які йдуть у реформуванні МОЗ. Надалі ми плануємо запровадити запис через інтернет безпосередньо до лікаря, минаюч реєстратуру», - продовжує Євгеній Величко.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}