Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Прихильники Саакашвілі мітингуватимуть у Полтаві


13

У зв’язку з останніми подіями навколо екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, якого вчора депортували з України, його прихильники влаштують мітинг у Полтаві під місцевим управлінням СБУ.

 

Це стало відомо зі сторінки «Руху нових сил» у Фейсбук, очолюваної Саакашвілі.

 

Вчора Міхеіла Саакашвілі силовики затримали у київському ресторані «Сулугуні». Його схопили, вивели з приміщення, посадили у білий мікроавтобус і повезли у невідомому напрямку. Як згодом стало відомо, Саакашвілі відвезли до аеропорту «Бориспіль» і депортували до Польщі. Силовики, що схопили екс-президента Грузії, були у масках і з написами на куртках «Державна прикордонна служба», повідомляє «Українська правда».

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}