Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Щоб лягти у лікарню, полтавці можуть записатись через електронний термінал (ФОТО, ВІДЕО)


12

Полтавка Ольга Антонець підходить до електронного терміналу, що знаходиться на першому поверсі приймального відділення обласної лікарні, призначеного для запису на госпіталізацію. Стверджує, що такий сервіс дуже зручний і завдяки ньому значно скоротяться черги.

 

«Я сьогодні користувалась перший раз, то для мене це зручно. Видало мені талон, написано, що переді мною в черзі людей немає і я зараз можу підійти і зареєструватись у відділення. Раніше проблемою була черга. Я думаю, що ситуація зміниться і тепер послуги будуть доступнішими для людей, бо користуватись зручно», - говорить полтавка.

 

Відтепер записатись на планову госпіталізацію в лікарню стало зручніше, тому що для пацієнтів встановили електронний термінал. Розташований він у головному корпусі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. Скліфосовського. Заступник головного лікаря  з організаційно-методичних питань лікарні Ірина Коломоєць говорить, що, зазвичай, великий наплив пацієнтів мають у понеділок з самого ранку. Щойно такий термінал запрацював, відразу помітили, що черги значно скоротились.

 

«З 5-го лютого у нас почав працювати термінал планової госпіталізації хворих у відділення нашої лікарні. До цього ми пройшли довгий шлях, тому що в нашу лікарню щоденно госпіталізуються від 100 до 200 хворих.  Частота госпіталізації залежно від часу теж змінюється. Зранку у нас дуже багато госпіталізуються планових хворих, поступово ця напруга спадає. У цьому невеличкому холі іноді стоять 50-60 хворих, які дуже переживають за те, щоб не пропустити свою чергу, щоб оформити медичну картку стаціонарного хворого. Тому це питання довго вивчали і прийшли до висновку, що потрібно створити такий термінал. У понеділок йде максимальна кількість госпіталізації у відділення. З перших хвилин роботи терміналу відчули, що напруга спала. Люди зрозуміли, що не пропустять своєї черги, є де людям сісти», - розповідає фахівець.

 

Ірина Коломоєць стверджує, такий термінал встановили лише тут, бо приймальне відділення на всю лікарню одне і саме через нього проходять всі пацієнти.

 

Термінал працює так: пацієнт з направленням натискає «Госпіталізація хворих  стаціонарні відділення лікарні», йому друкує талон, де вказаний номер в черзі. Потім на екрані висвічується номер талону і номер вільного віконця в реєстратурі для реєстрації на госпіталізацію.

 

«Коли у реєстратурі закінчують працювати з талоном, подається сигнал на монітор, що віконце вільне, і потім висвічується наступний номер в черзі», - говорить Ірина Коломоєць.

 

Той, хто стикається з роботою терміналу вперше, допоможуть зареєструватись лікарі та допоміжні вказівки, розвішені неподалік електронного сервісу.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}