Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Фронтмен полтавського рок-гурту розповів, чому навчились після минулорічного Євробачення (ВІДЕО)


12

Перед оголошенням результатів голосування у першому півфіналі національного відбору Євробачення-2018 з новою композицією «Ліхтарі» виступив переможець минулорічного нацвідбору та представник України на міжнародному пісенному конкурсі у 2017 році – гурт, створений у Полтаві, «O.Torvald».

 

Фронтмен гурту Євген Галич запевнив, що після Євробачення їм вдалося досягти найголовнішого – залишитись такими, якими вони були й до конкурсу.

 

«Ми точно навчились тримати удар. Більшість з нас з Полтави. Деякі з дуже серйозних полтавських районів, де не можна не тримати удар. Ми залишилися собою, тими, якими були до Євробачення. Єдиний висновок, яким можна зробити після того, що з нами відбувалось минулого року – ми здобули багато нових людей», - говорить Галич.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}