Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Легенди 90-х з Полтавщини не змогли пройти у фінал нацвідбору Євробачення (ВІДЕО)


11

Вчора на першому півфіналі національного відбору Євробачення-2018 у прямому ефірі виступили перші 9 учасників, серед яких виизначились 3-є виконавців, які потрапили у фінальні змагання нацвідбору. Серед 9-х учасників виступив і гурт з Полтавщини, створений у 90-х роках, «The ВЙО».

 

Свого часу вони стали відомо після фестивалю «Червона рута», де стали лауреатами, та хіт-параду «Територія А». На нацвідбір Євробачення вони прийшли з піснею «Нга-Нга», яку виконували на інструментах, зроблених з підручних матеріалів. Тим самим співаки захотіли підкреслити, що екологію слід берегти. На що одна із суддів - Джамала – зазначила, що це важливий меседж для Європи.

 

В свою чергу суддя нацвідбору Андрій Данилко не залишився осторонь гурту, оскільки за словами Сергія Притули, є палким прихильником всього полтавського:

 

«Я настільки зрадів, дізнавшись про вашу участь у конкурсі. Подумав, що не побоялись. 3-х людей я знаю дуже гарно і вже давно. У Мирослава Кувалдіна і Сергія Підкаури була вже довга історія до «Території А». Все це починалось з Полтави, ми ще тоді були дітьми. Це було 700 років тому. Тут було повне співпадіння – і учасника, і зображення: таракани, пальми… Це був дуже сонячний виступ», - зазначив Андрій Данилко.

 

Проте такі слова від суддів не гарантували проходження гурту у фінал нацвідбору. Від суддів «The ВЙО» отримав 2 бали. Під час оголошення оцінок суддів іншим учасникам лідер гурту Мирослав Кувалдін неоднозначно себе вів на сцені, просив, щоб наспівали хоча б приспів пісень конкурентів. Відповідь не забарилась і Джамала виконала мотив однієї з пісень, що звучала зі сцени. Зрештою, глядачі відійшли не далеко від суддів і віддали «The ВЙО» аж 1 бал. В загальному підсумку гурт набрав всього 3 бали, з якими пройти у фінал нацвідбору стало неможливо.

 

Проте визначилась 3-ка фіналістів першого півфіналу нацвідбору, які за сумою балів суддів і глядачів отримали найвищі бали. Це LAUD – 16 балів, The Erised – 13 балів та Vilna – 12 балів.

 

Наступної суботи у другому півфіналі змагатимуться ще 9-ро учасників, з яких знову обиратимуть 3-ку фіналістів. Це будуть INGRET, MELOVIN, JULINOZA, TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountain Breeze, ILLARIA, DILEMMA.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}