Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Дмитро Комаров у Полтаві: коли відбудеться наступний концерт


12

Відомий мандрівник продовжує організовувати зустрічі зі своїми шанувальниками у різних містах країни.

 

Нагадаємо, у грудні минулого року ведучий програми «Світ навиворіт» майже три години розповідав полтавцям про свої пригоди у екзотичних країнах.

 

«Полтава – це особливе місто, у якому мешкають відкриті та добрі люди, тому нам приємно приїхати до вас. Наша програма відрізняється від інших тим, що ми не готуємося заздалегідь до ефірів, тобто працюємо експромтом. Приблизно так я обрав Полтаву першим місто для зустрічі», - зізнався тоді Комаров.

 

Нещодавно журналістам «ВПолтаві.інфо» вдалося зв’язатися з Дмитром Комаровим стосовно можливих концертів у Полтаві та області у найближчому майбутньому.

 

«Зараз лише Вінниця та Хмельницький. Потім вже літом чи восени. Поки що не можу безперечно сказати», - зізнався журналіст.  


Олег Дубина (фото - автора)
Теги: Комаров
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}