Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Назвали головну проблему на ринку праці Полтавщини


09

Головною проблемою на ринку праці Полтавщини, як і в цілому в Україні, є професійно-кваліфікаційний дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили.


Про це розповіла директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.


«За кордоном у середньому отримують 20% вищу освіту, а інші 80% професійно-технічну. Тобто оволодівають модулем робітничих навиків. Це так, бо професійна технічна освіта дає 100% працевлаштування, гарантія зайнятості і можливість постійно змінювати свою освіту протягом життя», - розповіла Клавдієва.


Також директор обласного центру зайнятості зазначила, що як правило, батьки вкладають кошти у вищу освіту, а потім реалії життя такі, що з цією вищою освітою людина себе не може реалізувати і починається оволодівання робітничими професіями, які є актуальними на ринку праці:


«17% безробітних з вищою освітою здобувають вищу технічну освіту та працевлаштовуються із робітничими кадрами».


На ринку праці Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів набагато більше вакансій ніж безробітних, але 66% Полтава, 61% Кременчук, Горішні Плавні 57% - це особи, які мають вищу освіту. Серед пропонованих центром зайнятості робітничих професій в Кременчукі і Горішніх Плавнях є і такі, де заробітна плата за місяць сягає 15, 20, і 25 тис. грн.


«Чимало вакансій у переробній промисловості. Ті підприємства, які є ринко утворювачами, які визначають наш ринок і мають високу заробітну плату і мають найбільшу потребу у кадрах», - додала Клавдієва.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}